mPay

Kupuj bilety komunikacji miejskiej za 1 zł z Masterpass od mPay

Jeżeli na co dzień poruszasz się komunikacją publiczną, powinieneś wiedzieć, że można zaoszczędzić na biletach i to całkiem sporo. Kupując bilet za pośrednictwem aplikacji mPay, zapłacisz za niego tylko 1 zł. Mpay to aplikacja umożliwiająca dokonywanie płatności za pomocą smartfonu. W ten sposób można zapłacić za miejsce parkingowe, a także za bilety na wydarzenia sportowe czy bilety komunikacji publicznej, aplikacja umożliwia również dokonywanie przelewów pomiędzy użytkownikami. Można ją pobrać bezpłatnie na telefony z systemami Android, iOS oraz Windows Phone.

Bilet za 1 zł?

Bilet za 1 zł to nie żart, promocja przygotowana przez mPay wraz z MasterCard trwa do 31.12.2017 roku lub do wyczerpania puli 80 tys. zł. Wystarczy zarejestrować swoją kartę płatniczą w mPay Wallet, który jest cyfrowym portfelem Masterpass. Oczywiście należy mieć na uwadze to, że można kupić maksymalnie 1 bilet w promocyjnej cenie podczas każdej transakcji zakupu biletów z użyciem portfela Masterpass w aplikacji mPay. Bilet należy nabyć przed wejściem do środka autobusu czy tramwaju.

Jak to działa?

Usługa Masterpass daje możliwość rejestracji karty płatniczej w cyfrowym portfelu danego wydawcy. Gdy chcemy dokonać płatności za pomocą mPay, należy wybrać metodę Masterpass, a następnie odpowiednią kartę zapisaną w portfelu. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie ma potrzeby wpisywania danych z karty płatniczej, aplikacja po prostu je zapamiętuje. Pojawia się pytanie, czy tego typu transakcje na pewno są bezpieczne? MPay Wallet stosuje standardowe zabezpieczenia Masterpass, dodatkowo jednak podczas dokonywania płatności zostaniemy poproszeni o podanie czterocyfrowego mPIN-u, który ustalamy we własnym zakresie.

Bilety komunikacji miejskiej za 1 zł, to bardzo dobra promocja, z której bez wątpienia należy korzystać. Aplikacja mPay to wygodna opcja, która umożliwia dokonywania płatności w bardzo szybki i co ważniejsze wygodny sposób. W dzisiejszych czasach płatności za pośrednictwem smartfonu powoli stają się standardem, z pewnością z upływem lat taka forma zawierania transakcji się upowszechni. Oczywiście należy pamiętać o bezpieczeństwie, nowe technologie to również nowe zagrożenia, które trzeba mieć na uwadze, aby móc się przed nimi skutecznie chronić.