0% prowizji od kredytów dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw w Alior Banku

0% prowizji od kredytów dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw w Alior Banku

Alior Bank wprowadza promocję, która obejmuje obniżenie prowizji przygotowawczej do 0 proc. od kredytów w rachunku bieżącym i Bizneskredytu na cele obrotowe, inwestycyjne i ekologiczne. Akcja jest skierowana do klientów biznesowych, a promocja będzie obowiązywać do końca czerwca 2023 roku.

W ramach oferty promocyjnej Alior Bank udostępni finansowanie do 1 miliona złotych dla mikrofirm oraz do 3 milionów złotych dla małych firm, bez konieczności przedstawiania wkładu własnego lub zabezpieczeń materialnych. Dodatkowo, kredyt w rachunku bieżącym będzie udzielany na 2 lata z możliwością jego odnowienia, a okres finansowania w ramach Bizneskredytu dla mikro i małych firm wynosi kolejno 10 i 6 lat.

Promocja obejmuje również Bizneskredyt inwestycyjny na 10 lat dla mikrofirm i 8 lat dla małych przedsiębiorstw, który umożliwia finansowanie inwestycji w maszyny, urządzenia, wyposażenie, technologię, a także realizację inwestycji ekologicznych. Kredyt w Alior Banku można wykorzystać również na zakup paneli fotowoltaicznych, materiałów do ocieplenia budynków, zakup i montaż nowego źródła ciepła oraz na wiele innych celów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Warunkiem przyznania finansowania jest pozytywna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej firmy przez Alior Bank, spełnienie warunków promocji oraz podpisanie umowy kredytowej.

Klienci biznesowi, którzy do tej pory nie mieli żadnego produktu w Alior Banku, a otworzyli konto bieżące w banku 1 grudnia 2022 roku lub później, mogą skorzystać z tej wyjątkowej oferty.