Pożyczka w koncie za 0 zł przez 12 miesięcy w Pekao SA

Pożyczka w koncie za 0 zł przez 12 miesięcy w Pekao SA

Bank Pekao S.A. wprowadził nową promocję dla swoich klientów, którzy chcą mieć dodatkowe środki na ekstra wydatki. W ramach oferty, klienci, którzy założą Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium do 31 marca, będą mieli dostęp do pożyczki w koncie do kwoty 3000 zł za 0 zł przez 12 miesięcy. Po podpisaniu umowy, klienci będą mogli skorzystać z pożyczki w dowolnym momencie przez 12 miesięcy, a w tym czasie nie będą ponosić kosztów związanych z jej udzieleniem.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w czasie trwania promocji otworzyć Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium, złożyć wniosek i podpisać umowę o pożyczkę w koncie. W przypadku otwarcia konta Przekorzystnego, nowi klienci mogą również otworzyć Konto Oszczędnościowe z promocyjnym oprocentowaniem 8 proc. w skali roku przez 6 miesięcy do kwoty 200 tysięcy złotych. Ponadto, za otwarcie Konta Przekorzystnego na selfie klienci mogą otrzymać bonus w wysokości 200 zł, jeśli spełnią warunki promocji, takie jak wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych kartą do konta i zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

Klienci, którzy zdecydują się na bankowość elektroniczną Pekao24, będą mieli możliwość otrzymania pożyczki całkowicie online. Wniosek o limit w koncie należy złożyć w serwisie internetowym Pekao24, aplikacji PeoPay lub na infolinii. Oferta jest dostępna również w każdym oddziale banku. Konto Przekorzystne zdobyło wiele pozytywnych opinii i wyróżnień, zajmując pierwsze miejsce w rankingu Złotego Bankiera w latach 2021 i 2022.